Kategorie
Uncategorized

A gdybym był sobą…

Jakże często zastanawiamy się, jak bardzo różniłoby się nasz dzień, nasze życie, gdyby nasze działania były inne. Często czujemy się zakleszczeni w zachowaniach czy myślach, które jakby nie należały do nas. Często chcemy działać, myśleć czy nawet czuć inaczej, jednak często , pod wpływem impulsu, nam się to nie udaje.

Gdybym był sobą – naszą misją jest umożliwienie człowiekowi oddzielenie się od przeżyć i pytań, które nie są jego, ale z jakiegoś powodu zagościły w jego wnętrzu, po to by mógł w sposób wolny żyć dalej w oparciu o własne decyzje i doświadczenia.

Poza refleksją nad sobą samym w świetle wiedzy zebranej poprzez metodę ADI/TIP będziemy mogli jej doświadczyć osobiście, odzyskując te z naszych doświadczeń, które przyczyniają się do wzrostu i poznania pozytywnej prawdy o sobie.

To doświadczenie jest jedynie próbką procesu składającego się z 5 do 10 spotkań, który przekształca naszą rzeczywistość, tak często naznaczoną niekiedy trudnymi doświadczeniami rodzinnymi czy społecznymi i pozwala nam ujrzeć siebie w zupełnie nowy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *